Wojskowa Komenda Uzupełnień w Mielcu

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
25 września 2018
Wręczenie sztandaru Policji i defilada w centrum Mielca
W dniu 21.09.2018 r. Komendzie Powiatowej Policji w Mielcu nadano sztandar.


Jego uroczyste przekazanie odbyło się na Placu Armii Krajowej w towarzystwie m.in. Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie, a także zastępcy Komendanta Głównego Policji. – To wyróżnienie będzie motywacją dalszej, wytężonej służby, by nie zawieźć społecznego zaufania - powiedział insp. Henryk MOSKWA, szef Policji na Podkarpaciu.

Symboliczny sztandar przekazany podczas uroczystości na Placu Armii Krajowej został ufundowany przez Społeczny Komitet Fundacji Sztandaru dla Komendy Powiatowej Policji w Mielcu. Aktu przekazania dokonał starosta powiatu mieleckiego Zbigniew TYMUŁA, który stał na czele społecznego komitetu.

Uroczystość wręczenia sztandaru miała w Mielcu bardzo podniosły charakter. Rozpoczęto od mszy św. w Kościele pw. MBNP, skąd pododdziały przemaszerowały na Plac Armii Krajowej – wraz z Kampanią Honorową i Pocztem Sztandarowym Komendy Wojewódzkiej Policji, pocztami Wojska Polskiego i Straży Pożarnej przy akompaniamencie Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.
Zwieńczeniem uroczystości była defilada kampanii honorowych przy akompaniamencie Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

W uroczystościach udział wziął Wojskowy Komendant Uzupełnień w Mielcu ppłk Mirosław CIESIELSKI.


Zdjęcia: Policja.pl

Dołączona galeria zdjęć: Wręczenie sztandaru Policji i defilada w centrum Mielca
generuj pdf
Kontakt

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Mielcu
Legionów 25
39-300 Mielec
tel. 261156555
fax. 261156509
wkumielec@ron.mil.pl